Biletul Zilei format din 2 meciuri la cota 3.02
 
                            
                            Prieteni, nu avem foarte multe variante pentru prima zi din această săptămână. Am găsit însă două partide, care ne oferă o cotă finală de 3.02.
E derby în Grecia, acolo unde Olympiakos și AEK Atena, cele mai bune echipe din handbalul elen, se întâlnesc în etapa a zecea. Sunt singurele echipe neînvinse, iar partida se anunță a fi cea mai interesantă disputată vreodată. AEK a făcut transferuri foarte importante în vară pentru a stopa dominația lui Oly, dar din experiența disputelor directe putem afirma că va fi un duel cu puține goluri. De fiecare dată când cele două s-au întâlnit am avut meciuri strânse, cu apărări agresive, iar azi ingredientele vor fi aceleași.
În Liga Națională de Baschet avem duelul codașelor din prima grupă valorică, Pitești-Craiova. Gazdele au o singură victorie în acest sezon, oaspeții doar trei și ambele vin după serii lungi de înfrângeri. Meciul va fi însă echilibrat, cele două formații sunt apropiate valoric, iar oltenii s-au impus în tur.
Am jucat acest pariu la SUPERBET!
Deschide un cont ACUM și ai până la 500 de Lei BONUS!
Obține BONUSUL AICI1.85
1.63


 
                                             
                                             
                                             
                                             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
                         Decizia nr 334/27.02.2017
 Decizia nr 334/27.02.2017 
